O NAS

Cała Warszawa przez lata poznawała restaurację La Maison. Teraz czas, aby odkryć wyjątkowe miejsce przy ul. Chłodnej 15 jeszcze raz. Rewolucyjne w stolicy menu przygotował nowy Szef Kuchni Arkadiusz Wilamowski. Kuchnia w nowej La Maison cechuje się świeżością, wyjątkowym smakiem i innowacyjnością. Teraz w naszej restauracji można zjeść dania kuchni francuskiej z polskimi składnikami. Jako jedna z niewielu restauracji w Warszawie mamy profesjonalne homarium.

 

 

NASZ ZESPÓŁ

Szef Kuchni – Arkadiusz Wilamowski

Arkadiusz Wilamowski ma dopiero 25 lat, a już może pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem zdobytym u najlepszych kucharzy świata. Nowy Szef Kuchni La Maison ma jasne zadanie. Przy ulicy Chłodnej 15 w Warszawie ma stworzyć zupełnie nową odsłonę znanej od dawna restauracji. Teraz pod wodzą ma zachwycić nie tylko stolicę. 

(więcej…)

NASZE MENU

W La Maison menu zmienia się niezwykle często. Jest bardzo sezonowe, więc dania, których spis widzicie na stronie są tylko wersją przykładową. Najnowsze menu znajdziecie oczywiście u nas w lokalu. W naszej restauracji mamy własne akwarium z owocami morza, w tym głównie z homarami. To wyróżnia nas na tle wielu innych restauracji. 

(więcej…)

NASZE WINA

W La Maison czeka na Gości wyjątkowa, składająca się aż ze 120 pozycji karta win. W naszej restauracji możecie znaleźć najlepsze wina z Francji, Włoch, Hiszpanii i innych krajów Europy. Są także pozycje z Ameryki Północnej i Południowej oraz z Oceanii. 

 

(więcej…)

Galerie